Ta strona używa cookies. Więcej informacji na podstronie Polityka cookies.
Zgadzam się.
 
  REKUPERACJA
 

Rekuperacja - odzyskiwanie ciepła. Montaż. Mława. Andrzej Żulewski.

Proces rekuperacji jest systemem wentylacji mechanicznej, przy czym najbardziej optymalny jest układ nawiewno-wywiewny z odzyskiem ciepła w naszym domu. Rekuperacja zapewnia nam bezproblemowe, stałe dostawy czystego i świeżego powietrza, zabierając jednocześnie z pomieszczeń domowych powietrze zużyte. Stosując nawiew świeżego, filtrowanego powietrza zapobiegamy zawilgoceniu pomieszczeń i rozwoju toksycznych grzybów i pleśni, które mogą rozwijać się w niewentylowanych pomieszczeniach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z dolegliwościami alergicznymi.

Rekuperator, a właściwie centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła służy do redukcji kosztów ogrzewania budynku poprzez odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z systemu wentylacyjnego zimą, w okresie letnim zapewnia odzysk chłodu, ewentualnie chłodzenie obiektu powietrzem zewnętrznym.

Realizujemy zamówienia na terenie Mławy i okolic. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie można zapoznać się z naszą ofertą, lub o kontakt mailowy lub telefoniczny celem umówienia spotkania na miejscu realizacji zamówienia.
 


 
Mapa serwisu
KOMINKI Andrzej Żulewski
ul. Żuromińska 22, 06-500 Mława
tel. 501 266 020
e-mail: kominki@kominki-zulewski.pl
Copyright © Studio Reklamy WERTAZ 2010